Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri
Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri

Kaymaz Kıvırcık Paspas - Non Slip Curly Mat - Gri

Fiyat: 55,00 TL/m²

Stokta Mevcut

Ürün Hakkında :

Karda, buzda, yağmurda ve ıslak anlanlarda kullanılabilir.
Kaymaz ultra dokulu , tutucu düzeyli , kaydırmaz pvc kıvırcık yolluk.
Çamur Sıyırıcı Toz Tutucu , Konforlu , Nem Alıcı , Estetik , Esnek, Hijyenik Dış Mekan Halısı


Ürün adı : My Floor Kıvırcık Yolluk
Ürün Kalınlık : 14 mm
Ağırlık : 3.750 gr./m2
Teknik İçerik : Poli Vinil Klorür / Orijinal 1. Kalite PVC Hammadde
Kullanım Alanı Isı Değeri : +40 derece / -40 Derece arası
Ebatları :
100 cm x 15,00 metre boyunda ve
120 cm x 15,00 metre boyunda rulolar şeklinde satılmaktadır.


FİYAT : m2 / 55,00 TL.
100cm genişlik metre : 55,00 TL.
120cm genişlik metre : 66,00 TL.

Ürün fiyatı 100m2 için alımlarda geçerlidir. Toptan ve daha üzeri alımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata işçilik ve gönderim ücretleri dahil değildir.

Sadece gönderim için anlaşmalı olduğumuz kargo yada lojistik firmaları ile uygun fiyatlı gönderim yapılır. 

KARGO , GÖNDERİ, NAKLİYE ÜCRETİNİ ALICI ÖDER. 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz : 0212 477 02 90

Sipariş Vermek İçin : 0212 477 02 90 Arayınız.
100m2 altı kesimde fiyat değişir !

Detaylar

Kullanım Alanları :

Apartman ve Site içi yürüyüş alanları ve yolları , Otel Girişleri ,Bina Girişleri, Hastane Girişleri , Camiler
Çocuk Oyun Alanları, Devlet Kurumları ,Elektrik Trafo içIeri ,Evcil Hayvan Yuvaları ,Fabrikalar ,Fuar Alanları
Gıda Üretim Alanları ,Hasta Bekleme Salonları ,Iskele ve Rıhtımlar, İş ve Alışveriş Merkezleri,Kaplıca ve Hamamlar
Karlı ve Buzlu Alanlar, Yollar ,Kreşler, Labaratuarlar , Mandıra ve Tavuk Çiftlikleri ,Merdivenler ,Metro istasyonları
Müzeler ve Tarihi Yerler, Mutlak Oteller, Antik Tatil Köyleri ve Pansiyonlar ,Otobüs, Tren ve Otomobil içIeri ,Öğrenci Yurtları
Parklar, Sağlıklı Yaşam Birimleri ,Protokol Alanları ,Sağlık ve Spor Merkezleri ,Villa Girişleri ve Kamelyalar
Voleybol, Basketbol ve Mini Sahalar , Yat, Tekne, Gemi ve Diğer Deniz Araçları ,Yürüyüş Yolları ,Yüzme Havuzu ve Saunalar
Kaygan insan hareketli yerler

My Floor Tescilli Markalı içeriğinde geri dönüşüm madde olmayan, %100 PVC olan, yapay katkı malzemesi bulunmayan;
( 1. Kalite Orjinal Ürünümüzde, Hurda PVC, Geri Dönüşüm Hammadde, Kalsit Bulunmamaktadır. )
Kayma Önleyici, Dokulu Tutucu Özellikte, My Floor Kıvırcık PVC Yolluk 14 mm Kalınlık, 3750 gram ağırlıktadır.
My Floor Kıvırcık Yollukları Birinci Kalite PVC Poli Vinil Clorür hammadde'den olduğundan dağılmaz, kırılmaz, yırtılmaz, deforme olmaz.
My Floor Kıvırcık Dokulu Yolluklar, esnek, tutucu, kaymaz, kaydırmaz kendi ağırlığı ile tabanı sayesinde serildiği yerde sabit kalıcı özelliktedir.
My Floor Kıvırcık Yolluklar Bakteri Üretmez, Antistatik, Antialerjik, Akustik, Alev Almazlık, Tutuşmaz, Anti Bakteriyel, Leke Tutmaz özelliği taşımaktadır.
My Floor Kıvırcık Yolluklar Her zaman estetik, temiz ve çekici görünür, temizleme işini rahatsızlık vermeden yapar.
My Floor Kıvırcık Yolluklar, Özel Vinil imalat içeriği gereği, dayanıklıdır, uzun ömürlüdür, yıllarca görünümünden taviz vermeden kullanabilirsiniz.

Kıvırcık Paspas

My Floor Kıvırcık Yolluklarını İstediğiniz yere sadece sererek, kendi ağırlığı sayesinde, vidalama, yapıştırma, döşeme işlemi gerektirmeden serildiği yerde sabit kalır.
My Floor Kıvırcık Yolluklar, Toz, kir, deri kalıntıları iri taneli serpintilerini, ürünün gözenekleri karmaşık plastik tel dokusu ile alt tabakaya inmesini sağlamaktadır.
My Floor Kıvırcık Yolluklar Ultra Viyole Işınlarından, kar, buz, güneş, yağmur, çamur, yağ ve diğer çevre koşullarından etkilenmez. Kir özüne işlemez, ayak altı kalıntısı sıyırıcısıdır, elek özelliktedir.
My Floor Kıvırcık Yolluklar Su drenaj özelliği bulunmaktadır. üst dokuya dökülen su ürün gözenek ve aralıklarından alt tabakaya inmektedir.
My Floor Kıvırcık Yolluklar Ayak tabanını yormayan esneyen, üzerinde yürüyen kişinin kaymasını önleyen, ürünün kendisi de zeminde kaymaz özelliktedir.
My Floor Kıvırcık Yolluklar, rüzgarla gelen toz veya ayak tabanında bulunan toz, çamur, kum ve her türlü materyal'in mekana girmesini önlemektedir.
My Floor Kıvırcık Yollukların temizliği tazyikli su ile gözenek aralıkları ve tabanından üst yüzeyine doğru yıkandığında kolaylıkla temizliği mümkündür. Ayrıca sabunlu, köpüklü fırçalı yıkamaya uygundur.
Ebatları :
1,00 m x 15,00 metre boyunda ve
1,20 cm x 15,00 metre boyunda rulolar şeklinde satılmaktadır.

Kıvırcık Paspas - Curly Mat

Evinizin metrekaresini hesaplamak istiyorsanız, bu aslında kare veya dikdörgen bir alan hesaplamak demektir. Parça parça odaları, koridoru, mutfak gibi alanların tek tek, enleri ile boylarının ölçülendirilmesi işlemidir. Başka bir ifadeyle, kare veya dikdörtgenin alanı komşu iki kenarının çarpımına eşittir. Sizin evinizin alanını metrekare cinsinden bulmak için, evinizin birbirine birleşen komşu iki duvarını dışarıdan metre cinsinden ölçün. Ölçtüğünüz bu iki değeri birbiriyle çarpın. Bulduğunuz sonuç evinizin metrekaresidir. Bulmuş olduğunuz sonuç sizin evinizin brüt alanıdır. (Genellikle kiralama ve satışlarda brüt alan kullanılır.) Evinizin net metrekaresini bulmak için, evdeki duvar kalınlıkları, merdiven ve asansör boşlukları, elektrik şaftları gibi kullanılamayan alanları hesaptan çıkarmanız gerekir. Net metrekareyi şu şekilde ölçebilirsiniz: Evin tüm odalarının (mutfak, tuvalet, banyo vs. dahil) metrekaresin tek tek hesaplayıp, bulduğunuz değerleri birbiriyle toplayın. Tek bir odanın alanını bulmak için ise odanın (eğer oda dikdörtgen şeklindeyse) komşu iki duvarının metre cinsinden ölçün ve ölçtüğünüz değerleri birbiriyle çarpın. Böylece tüm odaları ölçtükten sonra sonuçları birbirleriyle toplayın ve evinizin net metrekaresini bulun. Metrekaresini hesaplayacağınız şey herzaman dikdörtgen şeklinde olmayabilir. Örneğin dikdörtgen şeklinde olmayan bir arsanız varsa bunun alanını bulmak şüphesiz daha zordur. Böyle durumlarda arsanın şeklini bir kağıda çizin ve bildiğiniz şekilllere bölmeye çalışın. Örneğin şeklin üzerine çizeceğiniz bir kaç çizgi ile arsanın şeklini 1 dikdörtgen ve 2 dik üçgen şeklinde bölümlere ayırabilirsiniz. Daha kompleks şekillere burada girmeyeceğiz ama bir dikdörtgenin alanı komşu iki kenarının çarpımına, bir dik üçkenin alanı birbirine dik olan iki kenarın çarpımının yarısına eşittir. Bölümlerin alanını bulduktan sonra bunları toplayarak, toplam alanı bulabilirsiniz. Bir çok halıda halının metrekaresi halının arka yüzeyinde bulunan etikette yazmaktadır. Ancak eskimeye bağlı olarak etiket sökülmüş yada yazılar okunmayacak hale gelmiş olabilir. Halı Metrekare Hesaplama Halılarınızın metrekaresini hesaplamak için halının eni ve boyu metre yardımıyla ölçülür ve çıkan sonuçlar birbiri ile çarpılır. Örnek: En: 2,00 metre Boy: 3,00 metre ise - Hesap; 2,00 metre x 3,00 metre = 6,00 metrekaredir.