Forza Thora Exclusive Kondaktif Rulo Pvc Yer Kaplaması B1-611H
Forza Thora Exclusive Kondaktif Rulo Pvc Yer Kaplaması B1-611H Forza Thora Exclusive Kondaktif Rulo Pvc Yer Kaplaması B1-611H

Forza Thora Exclusive Kondaktif Rulo Pvc Yer Kaplaması B1-611H

Fiyat: 125,00 TL/m²

Stokta Mevcut

Ürün Hakkında :
Ürün Tanımı : Rulo Kondaktif PVC Zemin Kaplaması
Toplam Yükseklik: 2 mm
Ağırlık / m2 : 3300 gr
Ürün Boyutu :20m x 2m : 40m2
Elektrik Direnci : 10⁴ x 10⁶ Ohm
Antistatik Direnç : < 2kW
Statik Elektrik Aktarımı: < 2kW
Yangın Sertifikası : Bfl - S1
Renk Kuvveti : > 6 Derece
Kimyasal Dayanıklılık : Dayanıklı
Tekerlekli Sandalye Dayanıklılığı: Dayanıklı
Yerden Isıtmaya Uygunluk : Uygun - Maksimum 27 Derece
Homojen Kullanıma Uygun
Ameliyathaneler, x-ray odalarında, elektronik endüstrisi, laboratuarlar, patlayıcı risk alanları, bilgisayar odaları, vb alanlarda kullanım için geliştirilmiştir.

Ürün fiyatı 100m2 için alımlarda geçerlidir. Toptan ve daha üzeri alımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata işçilik ve gönderim ücretleri dahil değildir.

Sadece gönderim için anlaşmalı olduğumuz kargo yada lojistik firmaları ile uygun fiyatlı gönderim yapılır. 

KARGO , GÖNDERİ, NAKLİYE ÜCRETİNİ ALICI ÖDER. 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz : 0212 477 02 90

Sipariş Vermek İçin : 0212 477 02 90 Arayınız.
100m2 altı kesimde fiyat değişir !

Detaylar

Ürün Tanımı : Rulo Kondaktif PVC Zemin Kaplaması Toplam Yükseklik: 2 mm Ağırlık / m2 : 3300 gr Ürün Boyutu :20m x 2m : 40m2 Elektrik Direnci : 10⁴ x 10⁶ Ohm Antistatik Direnç : < 2kW Statik Elektrik Aktarımı: < 2kW Yangın Sertifikası : Bfl - S1 Renk Kuvveti : > 6 Derece Kimyasal Dayanıklılık : Dayanıklı Tekerlekli Sandalye Dayanıklılığı: Dayanıklı Yerden Isıtmaya Uygunluk : Uygun - Maksimum 27 Derece Homojen Kullanıma Uygun Ameliyathaneler, x-ray odalarında, elektronik endüstrisi, laboratuarlar, patlayıcı risk alanları, bilgisayar odaları, vb alanlarda kullanım için geliştirilmiştir.

Evinizin metrekaresini hesaplamak istiyorsanız, bu aslında kare veya dikdörgen bir alan hesaplamak demektir. Parça parça odaları, koridoru, mutfak gibi alanların tek tek, enleri ile boylarının ölçülendirilmesi işlemidir. Başka bir ifadeyle, kare veya dikdörtgenin alanı komşu iki kenarının çarpımına eşittir. Sizin evinizin alanını metrekare cinsinden bulmak için, evinizin birbirine birleşen komşu iki duvarını dışarıdan metre cinsinden ölçün. Ölçtüğünüz bu iki değeri birbiriyle çarpın. Bulduğunuz sonuç evinizin metrekaresidir. Bulmuş olduğunuz sonuç sizin evinizin brüt alanıdır. (Genellikle kiralama ve satışlarda brüt alan kullanılır.) Evinizin net metrekaresini bulmak için, evdeki duvar kalınlıkları, merdiven ve asansör boşlukları, elektrik şaftları gibi kullanılamayan alanları hesaptan çıkarmanız gerekir. Net metrekareyi şu şekilde ölçebilirsiniz: Evin tüm odalarının (mutfak, tuvalet, banyo vs. dahil) metrekaresin tek tek hesaplayıp, bulduğunuz değerleri birbiriyle toplayın. Tek bir odanın alanını bulmak için ise odanın (eğer oda dikdörtgen şeklindeyse) komşu iki duvarının metre cinsinden ölçün ve ölçtüğünüz değerleri birbiriyle çarpın. Böylece tüm odaları ölçtükten sonra sonuçları birbirleriyle toplayın ve evinizin net metrekaresini bulun. Metrekaresini hesaplayacağınız şey herzaman dikdörtgen şeklinde olmayabilir. Örneğin dikdörtgen şeklinde olmayan bir arsanız varsa bunun alanını bulmak şüphesiz daha zordur. Böyle durumlarda arsanın şeklini bir kağıda çizin ve bildiğiniz şekilllere bölmeye çalışın. Örneğin şeklin üzerine çizeceğiniz bir kaç çizgi ile arsanın şeklini 1 dikdörtgen ve 2 dik üçgen şeklinde bölümlere ayırabilirsiniz. Daha kompleks şekillere burada girmeyeceğiz ama bir dikdörtgenin alanı komşu iki kenarının çarpımına, bir dik üçkenin alanı birbirine dik olan iki kenarın çarpımının yarısına eşittir. Bölümlerin alanını bulduktan sonra bunları toplayarak, toplam alanı bulabilirsiniz. Bir çok halıda halının metrekaresi halının arka yüzeyinde bulunan etikette yazmaktadır. Ancak eskimeye bağlı olarak etiket sökülmüş yada yazılar okunmayacak hale gelmiş olabilir. Halı Metrekare Hesaplama Halılarınızın metrekaresini hesaplamak için halının eni ve boyu metre yardımıyla ölçülür ve çıkan sonuçlar birbiri ile çarpılır. Örnek: En: 2,00 metre Boy: 3,00 metre ise - Hesap; 2,00 metre x 3,00 metre = 6,00 metrekaredir.